Alışveriş Sepeti

Pegem 2020 DGS Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları

Pegem 2020 DGS Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları

Pegem Akademi Yayınları
%41 İNDİRİM
110 ₺ 64.9 ₺
YAZAR : Pegem Akedemi Komisyon
ISBN : 9786052417935
BASIM YILI : 2019
SAYFA SAYISI : 959
KİTAP EBATI : 19x27
KARGO :
1-3 İş Günü Kargoda / 100 TL ve üzeri ücretsiz

Pegem 2020 DGS Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları

Pegem 2020 DGS Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları
 
Değerli Adaylar,
Eğitim hayatının insan hayatındaki en belirleyici aşaması olan "Lisans Eğitimi”ne geçiş sürecinde önemli bir basamak olan Dikey Geçiş Sınavı (DGS), sizlerin yaşamını sosyal ve ekonomik açıdan ciddi bir şekilde etkileyecek bir sınav.
Meslek yüksek okullarından lisans eğitimine geçmek için girmekle yükümlü olduğunuz DGS’nin zorluk düzeyi de yıldan yıla artmaktadır. Belirgin bir şekilde görülen bu artışın en önemli nedeni adayların gerek yayınlarla gerek kurslarla DGS’ye artık daha donanımlı bir şekilde girmesi ve başarı ortalamasının gittikçe yükselmesidir. 
 
DGS’nin ilk yıllarından bu yana hem yayınları hem de hazırlık kurslarıyla DGS adaylarının ilk başvuru adresi PEGEM AKADEMİ, sınavın bu yöndeki değişimine paralel olarak hazırladığı birçok yayınıyla adayların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu yayınlardan biri olan DGS SORU BANKASI hem kapsam hem de içerik açısından sınav düzeyi hassasiyetiyle dikkate alınarak hazırlanmış
ve özellikle DGS’nin en önemli unsuru "hız kazanımı” konusunda etkili bir format oluşturulmuştur.
 
Soru kalitesi kadar doyurucu ve öğretici çözümlerle öğrenciye bir rehber de olan DGS SORU BANKASI’na düzenli ve planlı çalışan öğrenciler kısa sürede belirgin bir şekilde hızlarının ve netlerinin arttığını fark edeceklerdir.
 
Kitabın, tüm okurlarımızın başarılarına katkı sağlaması dileğiyle...
Pegem Akademi Yayıncılık

Arkadaşına Öner