Alışveriş Sepeti

Sayın, Tüketici    

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. "KİTABIN BAŞKENTİ" ile paylaştığınız bilgiler, asla bir başka bir kişi yada kuruluşlarla paylaşılmaz. İrem yayıncılık müşterilerin ve sitemizi ziyaret eden kişilerin özlük bilgi güvenliğini özenle korur.

                

Bazı çok özel durumlarda sitemize sanal pos tahsis eden bankalardan yada tarafımızdan sözlü yada yazılı olarak siparişin tarafınızdan verildiğine belirtir sipariş onayı istenebilir.

                
Böyle bir durum karşısında kart hamili banka  sizi önceden belirttiğiniz kayıtlı iletişim bilgilerinizden size ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili onay isteyecektir. İlgili bankanın ve
"KİTABIN BAŞKENTİ"’nin size ulaşabilmesi için bankanızda bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz ortak bilgilerin güncel özlük bilgisi olduğundan emin olunuz, yapacağınız eksik yada yanlış bilgilendirme siparişin elinize ulaşmasını engelleyecektir.
                 
Olası güvenlik kontrolü sırasında GSM numaranızın veya sabit telefonunuzun ulaşılamaz, durumunda olması halinde siparişiniz iptal edilebilir.

Üye kaydında girdiğiniz telefon numarasının doğru ve kullanılır olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu umaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.Tüm ürünler adrese teslim ve kişiye özel yapılır.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ ve VERİ GÜVENLİĞİ

Bilgilerinizi korumak İremyayıncılık için en önemli ve hasas konuların başında gelir. Bu bilgiler; tüketicilerin kişisel bilgileridir.  

"KİTABIN BAŞKENTİ" bu bilgileri sadece tüketici ile kendisi arasındaki ikili ilişki bağlamında amacına uygun bir şekilde kullanır. Bu kişisel bilgiler güvenli bir şekilde tarafımızca saklanmakta Türk ticaret yasalarının belirtmiş olduğu çerçevede tarafımızdan ihtiyaç duyulduğunda kullanılmaktadır, söz konusu bilgiler asla başka kişi  kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. 

KREDİ KARTI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

Sayın Tüketici günümüz yaşam standartlarında inernet ve dolayısıyla web üzerinden alışveriş daha da yaygınlaşmakta bu durum bir takım güvenlik açıkları doğrumaktadır. Bu nedenle sanal post ile yaptığınız alışveriş kesinlikle güvenli bir alışveriş yöntemidir. Web üzerinden yapmış olduğunuz her alışverişte sanal pos kullanılıyorsanız güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz, kesinlikle tarafımızdan arandığı söylense dahi asla kredi kartı numaranızı ikinci bir şahsa söylemeyin bu bağlamda hiç bir şekilde  İremyayıncılık müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklamaz saklayamaz, gerek şirket yönetimi gerekse bilgisayar başındaki bilişim operatörleri tüketicilerin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Bu bilgiler sadece ve sadece kart hamili banka ile sizin aranızda olan teknik bir konudur.

SSL SİSTEM GÜVENLİĞİ

E-ticaret sistemlerinde  kullanılan SSL güvenlik sistemi tüm Dünyada kullanılan bir güvenlik sistemidir, bu nedenle ürün siparişlerinizde kredi kartı güvenliğiniz için; ciddi anlamdaki e-ticaret sitelerinin kullandığı  Comodo PositiveSSL CA 256-bit SSL  Secure Socket Layer güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, veri transferi esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojisi sunduğu üstün güvenlik ve şifreleme yöntemi sebebiyle Dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; //http// ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen //https// (secure pages-güvenli sayfa) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren asma kilit  işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Google Chrome, Mozilla ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.